Вівторок, 25.02.2020, 07:11

Ви увійшли якНевідомий
Група "Гости"Вітаю Вас Невідомийменю сайту
Он-лайн сервіси
Інтерактивна таблиця Менделєєва


Захист прав дитини
Національна дитяча гаряча лінія

педагогічна преса
статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Патріотичне виховання » Патріотизм починається зі школи

Виховуємо свідомих громадян

Відповідно до плану роботи ліцею та з метою виховання в ліцеїстів історичної вдячності, формування правосвідомості та поваги до законів держави з 9 по 13 грудня в академічному ліцеї №1 проходив тиждень правознавства та історії.

Почався тиждень інформиною «Міжнародні документи з питань захисту людини та громадянина». Учениця 10-Б Орло Олена презентувала старшокласникам матеріал про історію святкування Міжнародного дня прав людини, який відзначається 10 грудня, вкотре нагадала зміст Декларації прав людини і громадянина, Конвенції про права дитини, Міжнародного пакту про громадянські і політична права, Міжнародного пакту про економічні, соціальні і культурні права, Європейської конвенції про захист прав людини і основних свобод, Підсумкового документу Віденської зустрічі представників держав – учасниць Наради з питань безпеки та співробітництва в Європі. Звернула увагу присутніх, що питання прав і обов’язків нерозривно пов’язані між собою. Ліцеїсти підготували виставку «Історичний паркан». Тому здобувачі освітніх послуг мали змогу переконатися, що у становлені світогляду людини велику роль відіграє історія. Працівники бібліотеки ліцею підготували виставку «Історія на книжкових полицях». Учні школи І ступеня переглянули відеоролики «Права свої знай та за обов’язки не забувай», «Права людини у казках». Під час кожної із зустрічей присутні переконувалися, що Статут закладу освіти є логічним продовженням документів про права людини та дитини, тому права та обов’язки ліцеїстів, висвітлені в шкільному документі обов’язкові для дотримання та виконання.

Цікавою була зустріч із працівниками правоохоронних органів. Учні 9-х класів відвідали відділ місцевої поліції. Учні 10-х класів побували на екскурсії у Богуславському районному суді. Керівник апарату суду Л.В.Шрамко познайомила учнів із особливостями роботи суду в сучасних умовах, наголосила на важливості знань та життєвих компетентностей при виборі майбутньої професії.

За участю лейтенантів поліції  Ю.Доброштан та Ю.Присяжнюк було проведено брейн-ринг «Права дитини».

При  зустрічі із учнями вони застерегли присутніх від скоєння правопорушень. Пізнавальну роль відіграв конкурс на кращу електронну презентацію «Видатні постаті України». Оскільки грудень багатий на передріздвяні свята, то учні основної та старшої школи стали учасниками калейдоскопу «Звичаї та традиції українського народу. Зимовий цикл». Учні 8-х класів взяли участь у грі «Історичне асорті».

Учні 2-х класів зустрілись із провідним юристконсультом державного підприємства «Богуславський лісгосп» О.Тараненко.

А завершився тиждень участю команди Богуславського академічного ліцею №1 «Праволюби» у Всеукраїнському інтелектуально-розважальному конкурсі «Правничі ігри – 2019». Команда зайняла І місце серед команд шкіл І-ІІІ ступеня Богуславського району.

Підготували тиждень К.Івченко, Т.Василенко, Н.Тихопій, С.Гайдаєнко-Петренко, Т.Гуліч.

Фотозвіт

Категорія: Патріотизм починається зі школи | Додав: bgschool1 (20.12.2019)
Переглядів: 36 | Рейтинг: 0.0/0
Вхід

пошук
Стоп булінг
"Я маю право"
Актуально

Освітній округ


Прозора інформація
Звіт директора
Звіт директора школи за 2018/2019 н.р.
101 інформує

Нове на сайті
[12.02.2020]
Дії під час пожежі
[12.02.2020]
Користування вогнегасниками
[12.02.2020]
Вибухонебезпечні предмети
[12.02.2020]
Правила експлуатації електроприладів
[12.02.2020]
Отруєння чадним газом!
[05.12.2019]
Алгоритм організації екскурсій
[11.11.2019]
Обласні майстер-класи
[29.10.2019]
План роботи на осінні канікули
[29.10.2019]
Семінар "Шляхом до досконалості"
[29.10.2019]
Професійного зростання вчителя в умовах сучасного освітнього простору
Корисні посилання

Copyright MyCorp © 2020
Використовуються технології uCoz