Вівторок, 25.02.2020, 09:34

Ви увійшли якНевідомий
Група "Гости"Вітаю Вас Невідомийменю сайту
Он-лайн сервіси
Інтерактивна таблиця Менделєєва


Захист прав дитини
Національна дитяча гаряча лінія

педагогічна преса
статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » НУШ » Наші здобутки

Заняття з впровадження технологій НУШ

Навчаються агенти змін
Змінити треба людей багато,
Найважче, як завжди, почати.
Хай це будуть невеликі кроки, що досягають мети, року
Ніж грандіозні плани, яких не досягти…


Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки, головна мета якої – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті. НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Новий Стандарт початкової освіти передбачає, що вчителі працюватимуть за іншими підходами, тому МОН спільно з громадською спілкою "Освіторія”, міжнародним фондом "Відродження” та студією онлайн-освіти EdEra вже другий рік поспіль навчає вчителів початкової школи.

29 та 30 вересня  Богуславська спеціалізована школа №1 перетворилася на територію Агентів змін. Саме в ці дні педагог нашого закладу, вчитель-методист, тренер для підвищення кваліфікації вчителів Валентина Вікторівна Матійко проводила першу очну сесію підвищення кваліфікації учителів початкових класів в рамках реалізації Концепції Нової української школи - тренінг для інтелектуальної еліти нашого району та Медвинської ОТГ – вчителів, які разом зі своїми майбутніми першокласниками переступлять наступного року поріг Нової української школи.

Уся творча атмосфера сприяла вирішенню багатьох освітніх задач тренінгу: проаналізувати концептуальні засади НУШ, познайомились із змінами, внесеними в проект нового Держстандарту початкової освіти, розібралися в особливостях розвитку дітей 6-7 річного віку, проаналізували етапи ранкових зустрічей, ознайомились із  поняттям «інтеграція», «інтегрований підхід», «інтегрований урок», працювали за стратегією «Джигсоу», познайомились із новими інтерактивними вправами,  а також мали можливість підвищити власну самооцінку, працюючи в команді. Був час проявити власні творчі здібності. Ранкове коло допомогло познайомитись ближче й стати справжньою командою. Обирали директорів, яких «відправляли у відрядження» до іншої «школи», щоб вирішити одну з проблем, яка стоїть перед сучасною школою. Багато емоцій викликала активність «Створюємо портрет сучасного учня».
До початку ІІ етапу навчання вчителі майбутніх першокласників  мають виконати серію практичних міжсесійних завдань, застосувавши опановані практики та технології в умовах загальноосвітнього закладу, що допоможе їм в майбутній діяльності.
Вчителі показали, що вони готові до викликів, які ставить перед ними Нова українська школа.
Наші вчителі довели, що вони вміють учити і вчитися. Вчитися активно – не нудно. Змінити світ – важко, а себе – можливо!

Категорія: Наші здобутки | Додав: zero924502 (05.10.2018)
Переглядів: 281 | Рейтинг: 0.0/0
Вхід

пошук
Стоп булінг
"Я маю право"
Актуально

Освітній округ


Прозора інформація
Звіт директора
Звіт директора школи за 2018/2019 н.р.
101 інформує

Нове на сайті
[12.02.2020]
Дії під час пожежі
[12.02.2020]
Користування вогнегасниками
[12.02.2020]
Вибухонебезпечні предмети
[12.02.2020]
Правила експлуатації електроприладів
[12.02.2020]
Отруєння чадним газом!
[05.12.2019]
Алгоритм організації екскурсій
[11.11.2019]
Обласні майстер-класи
[29.10.2019]
План роботи на осінні канікули
[29.10.2019]
Семінар "Шляхом до досконалості"
[29.10.2019]
Професійного зростання вчителя в умовах сучасного освітнього простору
Корисні посилання

Copyright MyCorp © 2020
Використовуються технології uCoz