Вівторок, 25.02.2020, 08:00

Ви увійшли якНевідомий
Група "Гости"Вітаю Вас Невідомийменю сайту
Он-лайн сервіси
Інтерактивна таблиця Менделєєва


Захист прав дитини
Національна дитяча гаряча лінія

педагогічна преса
статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Майбутній першокласник

Ваша дитина стала школярем
18.04.2014, 10:45

Ваша дитина стала школярем

Щоб рости і бути щасливою,

 дитині потрібна любов,

 упевненість у своїх силах,

 у своїй значущості для нас, дорослих.

Я. Корчак

 

Шановні батьки! Сьогодні ми торкнемось тих проблем, яких у вас раніше не було.Ваші діти почали нове шкільне життя у великій країні Знань, країні дитинства і юності. 12 років ми будемо разом переживати цікаві, радісні, можливо, й сумні моменти у житті кожної дитини та кожної сім'ї.

Як навчитися долати труднощі, як допомогти дитині у навчанні, де отриматиконсультацію, почути відповідь на складне питання — все це ми будемовирішувати разом.

А хто дає той напрямок-дорогу,

Чого не мав, без чого я тинявсь,

Хто вчить дітей ходить, молитись Богу,

Одна відозва є на це - сім'я!

Сім'я - це школа, яка   діє впродовж усього життя. Ми не тільки навчаємо своїхдітей, а й самі вчимося у них.

Дитинство - особлива країна на карті людства. Воно, в основному, визначає всеподальше життя людини, її ставлення до родичів, близьких, знайомих, до самоїмети її існування.

Шановні батьки! Яке перше запитання ви ставите дитині, коли вона повертаєтьсязі школи додому?

Що сьогодні отримав у школі? Це велика помилка. Чому ми не запитуємонасамперед: що вивчали сьогодні наші діти? Що вони відчувають? Якби мибільше спілкувалися зі своїми дітьми від дня їхнього народження, знаходили час,відкладаючи всі проблеми, то й успішність, про яку ми так хвилюємось, була бвищою.

Батьки часто ставляться до наших балів, як до родинних успіхів чи невдач. Минавіть буваємо обтяжені ніби подвійною відповідальністю, змушені думати не так про себе, як про настрій і реакцію батьків. Для багатьох це стає непосильною ношею і як наслідок - страхи, стреси, депресії і нервові розлади.

Не вимагайте неможливого від дітей. Перед ними можна ставити лише посильнізавдання. Ви повинні бути цілком впевнені, що ваша дитина у змозі виконати те, чого від неї вимагаєте. Психічний стан дитини набагато важливіший за бал.

Ніколи не бийте дітей. Різки - у минулому, але руки у батьків залишились.Легеньке фізичне покарання до двох років ще не ображає дитини. Але з двох років у неї формується почуття власної гідності й дитина починає відстоювати себе.

Тому до дисципліни слід привчати до двох років, щоб згодом не зламати її волі. Бажання покарати дітей виникає тому, що ми не розуміємо їхньої поведінки. У нас не вистачає терпіння, щоб пояснити так, щоб вона погодилась з нами. Дітивідрізняються від нас тим, що менше знають і вміють, і тому й поводяться інакше.

Покарання можна замінити терпінням. Терпіння — це найбільша чеснота батьків.Дуже легко накричати, заборонити, не вислухати, навіть вдарити. Дуже важко бути терплячим, а це важливо. Це допомагає у стосунках із дітьми досягти довіри, щирості.Замінити   покарання   можна   поясненням.   Терпляче,   спокійно,   доброзичливо, аргументовано пояснити дитині те, чого вона не розуміє. Любов і справедливість - ось, що потрібно нашим дітям завжди, постійно.

Пам 'ятка для батьків першокласників.

1.На прикладах, взятих з життя, демонструйте дітям зразки чесного виконанняобов'язку перед суспільством і сім'єю.

2.Відвідуйте збори і заняття для батьків. Ми постараємося, щоб вони стали дляВас доброю школою організації сімейного виховання.

3. Виділіть школяреві постійне місце.

4.Привчайте учня до охайності, дбайливого ставлення до шкільного майна інавчальних посібників.

5.Щоденно цікавтесь успіхами дитини в школі (питайте: "Що цікавого булосьогодні в школі? Про що ти дізнався, чого навчився? Чи похвалила тебевчителька? За що?" замість традиційного "Чи з'їв все те, що я дала тобі до школи? Не товаришуй з Миколкою, бо він поганий хлопчик!"). Радійте успіхам малюка, і допомагайте йому, але пам'ятайте, що допомога і контроль не повинні бути муштрою, моралізуванням. Головне — підтримуйте інтерес до навчання.
Категорія: Майбутній першокласник | Додав: bgschool1
Переглядів: 851 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Вхід

пошук
Стоп булінг
"Я маю право"
Актуально

Освітній округ


Прозора інформація
Звіт директора
Звіт директора школи за 2018/2019 н.р.
101 інформує

Нове на сайті
[12.02.2020]
Дії під час пожежі
[12.02.2020]
Користування вогнегасниками
[12.02.2020]
Вибухонебезпечні предмети
[12.02.2020]
Правила експлуатації електроприладів
[12.02.2020]
Отруєння чадним газом!
[05.12.2019]
Алгоритм організації екскурсій
[11.11.2019]
Обласні майстер-класи
[29.10.2019]
План роботи на осінні канікули
[29.10.2019]
Семінар "Шляхом до досконалості"
[29.10.2019]
Професійного зростання вчителя в умовах сучасного освітнього простору
Корисні посилання

Copyright MyCorp © 2020
Використовуються технології uCoz